Територіальні органи ДПС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

У Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області відбулось чергове засідання Громадської ради

25.03.2021

У вівторок, 23 березня відбулося чергове засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області. У засіданні Громадської ради, яку очолює Ігор Волков, взяли участь начальник Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець та фахівці обласного податкового відомства.

Під час зустрічі розглянули підсумки роботи Головного управління ДПС у Кіровоградській області за 2020 рік, новації в застосуванні РРО/ПРРО підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, підсумки кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році, правила етичної поведінки в органах Державної податкової служби, організацію роботи сервісу «Пульс» та роботу по забезпеченню доступу до публічної інформації в Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області.

Також на засіданні обговорювались та вирішені інші питання щодо діяльності Громадської ради.

Наприкінці заходу Олександр Дозорець відповів на питання членів Громадської ради та запевнив представників громадськості у незмінності курсу податкової служби, її керівництва, на поглиблення конструктивної співпраці та партнерських відносин з бізнесом та інститутами громадянського суспільства.