Територіальні органи ДПС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

 До уваги платників податків!

 З 1 січня 2021 року вводяться в дію нові рахунки!

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», з 01.01.2021 вводяться в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного і місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

Кошти, сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження.

1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та інших платежів до державного та місцевих бюджетів по Кіровоградській області з 01.01.2021 року

2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Кіровоградській області (діють з 1 січня 2021 року)

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Кіровоградській області (діють з 1 січня 2021 року)

4. Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666, із змінами та доповненнями

Увага! Головне управління Державної казначейської служби у Херсонській області відкрило рахунки за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя виключно для зарахування платежів із сплати боргів з місцевих податків та зборів, що виникли до дати початку тимчасової окупації, які діють з 1 березня 2021 року. Реквізити таких рахунків розміщені за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ 

 

З 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (із змінами та доповненнями), змінено реквізити бюджетних рахунків.

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Кіровоградській області.

Крім того, з 03 січня 2020 року вступили в дію нові небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3556 «Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску» за стандартом IBAN.

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Кіровоградській області.

1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Кіровоградській області.

2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Кіровоградській області.

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Кіровоградській області.

4. Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666, із змінами та доповненнями